Home | SZKOŁA RYTMU BY PYLU
top of page

Szkoła Rytmu by Pylu, to projekt ludzi z pasją, którzy chcą sprawić, by dzieci oraz dorośli, oprócz zdobytej wiedzy i umiejętności, poprzez warsztaty mogły rozwijać swoje muzyczne zainteresowania oraz uczyć się otwartości i śmiałości do wyrażania siebie.  Zajęcia prowadzą instruktorzy z wieloletnim doświadczeniem:

Łukasz Pytlakowski -  inicjator i założyciel projektu Szkoła Rytmu by Pylu. Absolwent Szkoły Muzycznej I stopnia im. T. Bairda w Grodzisku Mazowieckim. Multiinstrumentalista dzielący się swoją pasją z dziećmi od ponad 10 lat pracując m.in. jako nauczyciel muzyki i rytmiki. Stale doskonali swój warsztat uczestnicząc w różnych kursach. Poprzez swoje pomysły, metody pracy, stara się pokazać dzieciom, również poprzez zabawę, piękno świata muzyki i wzbudzać w nich chęć do rozwoju swoich talentów.

Andrzej Pytlakowski  - Absolwent Szkoły Muzycznej I stopnia im. T. Bairda w Grodzisku Mazowieckim oraz Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Wieloletni instruktor grup perkusyjnych działających w ramach projektu Szkoła Rytmu by Pylu. W przystępny sposób wprowadza dzieci i dorosłych w świat rytmu przy pomocy instrumentów perkusyjnych, zarażając ich pasją oraz motywacją do rozwijania swoich umiejętności i potencjału.

Dariusz Słapek - Absolwent Szkoły Muzycznej II stopnia im. Lubomira Różyckiego w Kielcach, Wyższej Szkoły Pedagogicznej im. Jana Kochanowskiego w Kielcach - wychowanie muzyczne. Wieloletni nauczyciel Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Feliksa Rybickiego w Starachowicach, chórzysta i członek zarządu Nauczycielskiego Chóru „Coro Cantorum”. Instruktor grup wokalnych w Miejskim Centrum Kultury w Ostrowcu Świętokrzyskim. Od 30 lat dzieli się swoim doświadczeniem wokalnym i zaraża innych miłością poznawania świata muzyki i śpiewu.

Marcin Mandes -  muzyk, multiinstrumentalista, grający na keyboardzie (pianinie), akordeonie i gitarze. Przez wiele lat współpracujący z licznymi zespołami muzycznymi. Od wielu lat prowadzący zajęcia umuzykalniające w przedszkolach. Od kilkunastu lat muzykoterapeuta osób niepełnosprawnych intelektualnie. Prowadzony przez niego zespół muzyczno - teatralny osób niepełnosprawnych ma na koncie wielokrotne sukcesy wojewódzkie oraz sukces ogólnopolski na festiwalu Albertiana, którego pomysłodawczynią jest Anna Dymna. Współtworzył dla jednego z wydawnictw aranżacje do utworów muzycznych wydanych jako pomoc edukacyjna dla nauczycieli klas 1-3.

Zdjęcie.png